| Bica_Madalina_1993 a întrebat:

a fost cineva pe insula Ostrovu Mocanu din Giurgiu? Pe net nu am gasit prea multe informatii. As vrea sa stiu cum se ajunge acolo, daca exista bac cu care sa traversezi dunarea pana pe insula si daca ai ce vedea pe acolo. Multumesc anticipat celor care imi vor raspunde. happy

2 răspunsuri:
| aDEeLAa a răspuns:

Ce dragut! Avem insule in Romania. Nici macar asta nu stiam. Imi pare rau ca nu pot sa te ajut sad Poate ma anunti cum e daca ajungi! puppy dog eyes

| Bica_Madalina_1993 explică (pentru aDEeLAa):

Cu siguranta, si eu am vazut pe harta... pare interesanta dar nu gasesc informatii despre ea :( https://www.google.ro/......14z/data=! 3m1! 4b1! 4m2! 3m1! 1s0x40ae67ef9fd4d6d1:0x1558225de3e270c1