| daniDeeDee a întrebat:

Deci, mi s-a pus pata big grin vreau sa-mi bag piercing in limba, sunt din Giurgiu si in oras nu am gasit nicaieri sa-mi dau. sad Si vreau sa imi bag singur. ce spuneti? Dati-mi, va rog, cat mai multe informatii. Multumesc Anticipat!happyhappy

Răspuns Câştigător
| annna a răspuns:

Mai bine rogi un prieten;) ca singur nu cred ca o sa iasa bine:D
http://www.eva.ro/......21588.html
http://www.youtube.com/watch?v=5jl_dADlC1A

2 răspunsuri:
| staicustefan a răspuns:

Frate si u ai fite omule la scoala cred ca esti bata si vi si tu ca iti bagi chesti dinalia in buza iti dau un sfat mai bun pune mana pe o carte ba analfabetulebig grin

| miyhaiboss a răspuns:

Sall nu te sfatuiesc ca am un prieten care a facut prostia asta si a nimerit o vena din cele doua si s-a dus de urgenta la spital si acum regreta ziua aia daca vrei sa iti bagi strange mai multi bani si du-te in al judet unde e salon si bagati frate ca poti sa ramai cu sekele pe viata (afectezi papilele gustative )