| Madalina_4144 a întrebat:

A incercat cineva apa din Mamaia sau Eforie Nord? E destul de calda pentru a face plaja? Merg saptamana viitoare acolo si as vrea sa stiu cum este.

Răspuns Câştigător
| carmen111 a răspuns:

Yn mamaia este apa rece, dar soarele arde cu putere, te poti bronza frumos si unifom stand pe nisipul fierbinte. distractzie plaqta!:*

4 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

E rece apa. peste totwinking

| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună eu stau în constanţa în Eforie Nord apa încă nu e bună de făcut baie poate până săptămâna viitoare se mai încălzeşte.

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Da! La Eforie Nord e apa foarte buna pentru plaja.Incearc-o!

| RS4 a răspuns:

Ce legatura are apa cu plaja? apa chiar daca e rece, plaja tot poti face!