| nikycraiova a întrebat:

Mai sunt alge pe plaja din Mamaia?
Ce statiune va place mai mult Eforie Nord sau Mamaia?

Răspuns Câştigător
| Deea9090 a răspuns:

Da mai sunt alge in Mamaia! Eu una as prefera mai mult Eforie Nord! Acum depinde de bugetul si gustul fiecaruia! Ori cum, sper ca vei prinde vreme frumoasa!

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eforie avea / are avantajul nămolului de la lacul Techirghiol!

| eXtreme21 a răspuns:

Am fost eu ieri in mamaia si nu erau alge, foarte putinewinking
Eu prefer mamaia.
Sper ca am putut sa te ajut.

| biutzaGiRl a răspuns:

Am fost eu de curand in mamaia si erau alge doar intr-o singura portiune a plajei; trebuie sa mai mergi putin din locul acela si vei vedea un loc ff curat, dar poate ca s-au retras toate algele deja pentru ca a trecut furtuna care le-a adus.

| summer12 a răspuns:

Mai bine Eforie sud si nord decat Mamaia.winking
In Eforie nisipul nu e asa fin, sunt scoici tari pe jos, dar apa e curata si statiunea mult mai frumoasa. Parerea mea.

| Alexxutzaa a răspuns:

Mamaia~big grin

| deea1music a răspuns:

Plaja Perla Venusului din Venus laughing Ii super acolo love struck Fara alge, gunoaie, pietre prin apa. Si este si post de radio pe plaja smug