| adina1418 a întrebat:

Saptamana viitoare merg cu familia mea in vacanta la mare in Eforie Nord. Ideea e ca pe litoralul romanesc eu am fost numai in Mamaia paba acum. Are cineva niste idei cu ce as putea face acolo(inafara de plaja, inevitabil). Si ce parere aveti despre statiune, dintre cei care au fost deja acolo. Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Statiunea nu e rea, chiar daca multi n-au o parere grozava despre ea. Plaja e in coasta, ai restaurantul Acapulco chiar acolo. Exista mai multe cluburi in care poti merge, unul din ele e semi in aer liber. Sunt usor de gasit fiind in imediata apropiere a plajei. In centru exista si un parc de distractii, langa care gasesti zeci de terase (chiar langa parcul de distractii, cum cobori pe plaja e si un club de biliard daca te pasioneaza). Nu te vei plictisi happy.