| girlbrushedpink3 a întrebat:

am si eu o intrebare. In Anglia este voie cu catei in mall? happy multumesc

4 răspunsuri:
| wpqr1 a răspuns:

Nu, nu este voie in Anglia. Ai auzit tu bine. Intr-o tara chiar este voie cu caini in mall, dar sincer nu stiu care. Sper ca te-am ajutat. O zi superba :*.

| AddXf a răspuns:

In Anglia, din cate stiu, NU! Dar in alte tari... poate happy funda?

| Oanaa82 a răspuns:

In Anglia nu ai voie cu cateii in mall.Din cate am vazut, in Germania si Austria ai voie

| girlbrushedpink3 explică:

Pai cand am fost in America m-au lasat, de aceea am intrebat. Oricum multumesc frumos de ajutor happy