| daniela_9291 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de mersul trenurilor.Am luat bilete spre statiunea neptun si nu stiu daca trenul se formeaza la mine in oras sau vine din alta parte.Pe bilet scrie buzau-neptun.Am mai mers cu trenul si pe bilet scria de exemplu vatra dornei-bucuresti sau suceava-mangalia.Eu sunt din buzau, se formeaza de la mine din oras?

3 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Verifica aici www.cfr.ro sau cel mai bine intreaba la tine in gara.Succes si drum bun.

| ikram a răspuns:

Trenul vine de la Oradea http://www.mersultrenurilor.ro/Tren si in buzau sta 5 min.