| MxR a întrebat:

Cat costa un bilet de tren din Suceava pana in ploiestii cu trenul Suceava-Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| AdYtZu189 a răspuns:

Standard Elevi
Studenti
Pensionari Carte VSD Minigrup
2 adulti 3 adulti 4 adulti 5 adulti
Bilete clasa II 85, 7lei 42, 9lei * 55, 7lei 77, 1lei 72, 8lei 68, 6lei 64,3lei
Bilete clasa I 134, 9lei 67, 5lei * 87, 7lei Sper ca ti-am fost de folos BAFTA. Funda?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://cfrcalatori.ro/ weekendul e mai ieftin si alege clasa 1º pentru ca eu am fost cu clasa 2º cand am fost in tara si cam putea pe acolo.

| ellai a răspuns:

Buna. Introdu aici datele tale si afla pretul. http://www.mersultrenurilor.ro/