| Geanii a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare legata de un job si anume receptioner in domeniul hotelier. Daca clientul x vine sa se cazeze de 2 ori de saptamana, de exemplu, si vine deja de cativa ani la hotelul respectiv sa zicem, mai trebuie sa completeze fisa de cazare? Eu spun ca da, dar astept pareri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Clientul hotelului trebuie sa completeze fisa de fiecare data cand se cazeaza.

4 răspunsuri:
| Geanii explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie da, in practica tine de la hotel la hotel. Acolo ai sa afli răspunsul. Nu pe TPU

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Amyah a răspuns:

Vezi mai multe despre asta pe https://adnanamatei.ro