| Zucure a întrebat:

Pot sa ma cazez in camin la Cuza(facultatea) daca nu apartin de ea?
Sunt anul I, la Enescu, facultatea de arte.
Trebuie sa astept sa se cazeze mai intai studentii care apartin de Cuza? Daca da, pe ce data trebuie sa ma duc la secretariatul facultatii sa depun o cerere pentru cazare?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune o cerere si daca mai au locuri libere, dupa ce au rezolvat toate cererile studentilor propii, pot sa-ti aprobe cazarea.
Cererea o poti depune la sfarsitul lunii acesteia sau inceputul celei viitoare.

| Crackman a răspuns:

Poti dar au aia intietate fata de tine.