| Frumu1818 a întrebat:

Buna! Am si eu o nelamurire! Incerc sa fac check in online la Blue air, dar cand selectez data emiterii la un pasaport (3/8/22) mi se contureaza casuta cu rosu si nu ma lasa sa continui
Am incercat cu mai multe date de emitere si de abia de pe 30 Iulie ma lasa sa selectez, daca pun 31 iulie iarasi mi se contureaza cu rosu si nu pot continua! Ceva sfaturi? plus ca acum nu pot suna la blue air fiindca este in afara orelor de program!

Si inca ceva,daca nu am selectat ca vreau check in la aeroport si nu pot sa fac check in ul online, platesc vreo taxa la case acolo cand merg sa imi faca check in ul fizic?

Răspuns Câştigător
| denisse1999 a răspuns:

Buna! incearca si invers 8/3/22. La Blue air este posibil sa platesti o taxa

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate trebuie sa scrii 03/08/22.

| StripperRaoul a răspuns:

Aia ii cea mai proasta companie fugi de ei