| bdnssn a întrebat:

Buna! Cand am cumparat un bilet de avion, am uitat sa cumpar bagaj de cala, zicand ca voi lua direct din aeroport. Intre timp am facut check-in-ul online, pot incontinuare sa platesc pentru bagajul de cala in aeroport? Desi check-in-ul este efectuat si nu am trecut niciun bagaj.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, se poate. Data viitoare mai multa atentie cand cumperi bilet de avion. Sa le ai pe toate din prima.

| mihai69 a răspuns:

Poți, dar o să te coste de altă dată nu mai uiți să-l achiți odată cu biletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este să plătești bagaj de cală on-line.Nu mai țin minte dacă e posibil acest lucru după check-in.

Dar la aeroport prețul e mare.