| madix a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul.Am incercat sa instalez un program care sa-mi imbunatateasca desktop-ul(nu mai stiu cum se numeste programul)dar nu s-a instalat complet asa ca l-am sters.Acum de fiecare data cand vreau sa deschid un folder am probleme si mi se restarteaza windows-ul. Ce trebuie sa fac? Va rog, e ceva urgent.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Problema este ca esti cam credula ...cica sa iti unbunatateasca desktopul rolling on the floor))))) imi dau seama ca tu nici nu stii ce ee alalaughing) in fine pai ia-ti un anti virus nou si dac nici asa nu merge nu ramane decat sa til formateziwinking

| Elle2117 a răspuns:

NU stiu sa iti raspund dar de ce este la categoria de Turism?

| molocemarius a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa ceva si nici eu nu am stiut ce sa fac asa ca am reinstalat windows-ul sper ca ti-am fost de ajutor.

| Radu_Costin_1985 a răspuns:

Scaneaza PC-ul cu un antivirus si vezi daca programul a fost un virus si stergel cu antivirusul. Daca nu merge va trebui sa reinstalezi windows-ul