| Deea4Deeutza a întrebat:

Anul acesta ati fost vreunul la mare? Daca da, cum a fost vremea? In comparatie cu anul trecut, sunt mai multi turisti? Preturile in Mamaia sunt mai costisitoare? Eu intreb deoarece vreau sa plec la mare.

Răspuns Câştigător
| Kamakura a răspuns:

Am fost eu săptămâna trecută... in zilele normale şezlongul e 15 lei (când e vremea urâtă e 10 lei) iar in weekend 20 respectiv 15...
De lunt până vineri plaja era doar jumătate plină
Totul era frumos (28-29grade) până pa weekend... cum a venit sâmbăta s-a umplut mamaia de oameni nu mai puteam să merg...

2 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
In Constanta, pe plaja Mamaia, sunt o multime de turisti! Nici n-ai loc sa parchezi cu masina, intereseaza-te cum va fi vremea in urmatoarele zile...Inchiriatul unui sezlong este in valoare de 20 ron, preturile alimentelor pe plaja sau solutiilor de protectia a pielii sunt foarte ridicate!

Funda? puppy dog eyes

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca varianta totul de acasa, vacanta placuta