| alexutz2 a întrebat:

Sall! Sunt alex. Vreau sa intreb si eu cum o sa fie vremea la mare ¨statiunea mamaia¨Or sa fie alge la suprafata?
Fundita albastra!

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna,Alex! La inceputul verii au fost alge tare multe! Eu am fost la mare in statiunea "Mamaia" de pe 15 Iulie pana pe 24 Iulie si Primele zile a fost mlastina, dar apoi a inceput sa se duca algele in larg, iar apa sa fie mai curata! Am o colega care e la mare la Mamaia acum si spune ca este apa tare curata cald si foarte frumos! Funda albastra laughing puppy dog eyes?
Numai Bine, Sper ca te-am ajutat kiss!