| Șeerbi a întrebat:

anul acesta voi merge la mare cu familia nu prea stiu unde, vreo sugestie
? (imi plac locurile cu multe valuri si apa curata, si un mediu linistit) mersi mut, Funda :*

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Parerea mea este ca statiunea Venus are toate conditiile pentru petrecerea unui concediu la mare. Aici ma duc in fiecare an, are o plaja curata, apa marii e curata fara alge si nisipul este fin. Venus este o statiune intima, eleganta si de bun gust.

7 răspunsuri:
| Șeerbi explică:

Scuze am scris mut in loc de mult big grin

| Andreiu_9614 a răspuns:

Grecia... In niciun caz Romania...

| Brigi_5231 a răspuns:

Pai eu am fost in tabara in Navodari.
Apa a fost foarte curata si aproape clocita...
Dar hotelurile nu au fost prea bine amenajate
Dar pentru o tabara a fost okwinking
Funda:*?

| LetyArob a răspuns:

Mie imi place mult la Mangalia in RO, in Grecia, in Spania, in SUA, in Bulgaria, in Italia si in? Hawaii(sau oricare insula), aaaaa...si Australia...
Bafta!

| Dreamy a răspuns:

Grecia, Franta, Turcia... dar dupa mine cel mai frumos e in Romania!

| bobbytza a răspuns:

Nu prea gasesti in Romania chiar multe statiuni dupa exemplul tau, statiunile Costinesti si Neptun sunt mai linistite