| MihaiTurlea2101 a întrebat:

La anul, voi intra la liceu. Însă vreau la un liceu care sa fie linistit si bun. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Toate liceele au cate un individ d-ala miștocar, d-ala care înjura ca la ușa cortului, care bea și așa mai departe, sunt mai multe tipologii de invizi.
In principiu daca stai in banca ta, nu ar avea nimeni ce sa îți facă.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un liceu bun poti intra numai daca ai note mari la invatatura si bineinteles la examenele de la Evaluarea Nationala.
Asadar, pune mana serios pe acrte si invata pe rupte, ca doar asa vei putea ajunge la un liceu bun, din orasul tau.

| dullcat a răspuns:

Nu exista asa ceva, plus ca nici nu ai zis orasul pentru care sa primesti nume de licee.Ai de gand sa te muti in functie de sugestiile date?

| MihaiTurlea2101 explică (pentru dullcat):

Zona Pitești, Topoloveni. Nu nu mă voi muta la o distanță mare.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Straduieste-te sa prinzi un profil cu note mari, gen mate-info sau stiinte ale naturii, dar iti zic ca tot o sa ramai surprins de numarul de colegi care fumeaza, beau, se si drogheaza in unele cazuri... asta e, important e ca tu sa fi puternic si sa nu te lasi influentat de ei.