| danimarie90 a întrebat:

In anul acesta nu stiu unde sa merg cu familia in vacanta.sad. Puteti voi sa-mi dati niste idei? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te duci in romania?raised eyebrows...mdea. mici sanse sa gasesti ceva bun.

dar te poti duce in Bulgaria, la Balcic. e foarte frumos.
sau la Cap Kaliakra.big grin

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Delta Dunarii - am fost anul asta pentru prima data si e suupperb
Baile Felix
Neptun
Vatra Dornei
Sibiu Sighisoara Medias Craiova
etc

| Mar a răspuns:

Pai daca ati dorii in tara :la munte sau in maramures.ai putea sa te duci in tunisia(o saptamana +avion+allinclusive+un hotel parca 3-4 stele=1000 lei )in austria turcia grecia marea britanie bulgaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care mergeti in antalya cu masina? eu plec pe 27-28 iul 2010 sunati la 0766. 517. 971 poate mergem impreuna

| OneMoreGirl a răspuns:

Egipt, vreo insula sau la mare in Antalia. Vacanta placuta.

| aura_1762 a răspuns:

Pai ati putea merge prin austria e destul de frumos acolo

| DraGosH_1524 a răspuns:

Poti merge la mare, la munte, in italia, in turcia...(in alte tari)

| danimarie90 explică:

Da multumesc mi-am dat seama cred ca mergem in bulgaria la balcik mersi Iuliaaa