| Cosmina_9440 a întrebat:

As avea si eu o intrebare... vreau sa imi cumpar un hamster dar peste cateva luni as vrea sa il duc cu avionul in Romania. Ese permis? Ar trebui sa contactez compania?

Răspuns Câştigător
| eusunt_7631 a răspuns:

Salut,nu este ilegal deoarece poti aduce virusi,bacterii,etc din alta tara care pot dauna mediului.Dar poti sa il aduci daca ai unde sa il tii pe parcursul calatoriei estecam greu,intr-o geanta ceva,dar totusi sa nu intrebi la companie deoarece ei te vor controla special dupa aceea chiar daca nu il mai aduci, succes si cred ca e mai bine sa il iei cu tine dar sa nu zici la nimeni, fundita!

2 răspunsuri:
| 3ly a răspuns:

Nnu cred are ceva daca duci un hamster cu avionul totusi nu e un caine laughing doar ca trebuie sa ai un carnet prin care sa demonstrezi ca hamsterul iti apartine sau poate trebuie sa-i puna cipbatting eyelashes fundita?

| eusunt_7631 a răspuns:

Scuze ((((este ilegal)))) m-am incurcat***