| Marius-dan_Lese_1988 a întrebat:

As dori cateva informatii despre mersul cu trenul la Cuseta clasa 2 cu 6 locuri? In afara de paturi si asternuturi mai exista ceva? Te poti schimba de haine acolo? etc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa te vada toti te poti si schimba

| MedRex a răspuns:

Dacă nu ai probleme în spații înguste și să fii privită poți. De regulă schimbarea se face la baie, dacă ții neapărat. La vagonul de dormit ai avea spațiu și poți mai ușor ruga 2 sau o altă persoană să te lase să te schimbi fără „privitori".