| Andrási_Boti_1993 a întrebat:

Buna
As dori sa intreb, daca cineva stie daca sunt Lupi in Padurea din Pischia?
Sper ca este clar, ca este nevoie de cineva, care locuieste aproape de satul, despre care e vorba. happy
Nu tolerez "troll"-ii!

2 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

"De mult timp considerată rezervație cinegetică, pădurea este adăpostul unui număr însemnat de porci mistreţi, cerbi, căprioare, lupi, fazani, potârnichi, iepuri, prepeliţe, vulpi şi raţe sălbatice."
Citat de pe banatour.eu

| Andrási_Boti_1993 explică (pentru Uxellodunon):

S-ar poate fi incorecta sursa... Am vorb it cu cineva, si a zis ca este putin probabil.
Cu doua surse care se contradict, nu stiu pe cine sa cred. happy