| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor. Azi aproape ca m-am certat cu un amic al meu din pricina rezultatului fiicei sale la bac. A dat zvonul sau asa se lauda, ca fata lui a reusit sa ia bac-ul.Eu am cautat pe net si scrie destul de clar in dreptul ei:"RESPINS".Bun, acuma el imi zice sus si tare ca acel site e virusat si ca rezultatle de acolo nu sunt bune.Va intreb,e posibil asa ceva,acel site sa fie facut la misto sau cu informatii false? Eu stiu ca nu,ca e ilegal sa faci asa ceva,i-am explicat si omului ca nu poti face asa ceva,chiar de ar fi facut cineva,nu stie cu precizie nule fetei si initialele tatalui, mai ales ca am cautatpe net absolut toti elevii din sat si mi-au confirnat rezultatele.Sa fie oare mandria lui, e dornic ca tot satul sa stie fata ei a luat? Cum poate oare trai cu minciuna asta cand se fla de pe net rezultatul destul de clar?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Nu cred ca e posibil, mai ales pe edu rezultatele sunt oficiale. Is 2 posibilitati. sau el stie ca fiica lui a luat BAC-ul si ea de fapt nu l-a luat, s-au stie ca nu l-a luat si crede e bine ce face happy Dar site virusat, exact la nota ei mi se pare un pic exagerat big grin

| anonim_4396 explică (pentru ZeePinkStar):

Asa este,Eu stiu sigur ca unul din ei minte, sau amandoi.E inposibil chiar la numele ei sa fie eroarea laughing.In orice caz din tot satul numai un baiat a luat, dar cel putin acei parinti recunosc.Cea in cauza nu recunoaste ca e prea mandra, am vazut ce fel invata, prin discoteci cu tigarea in gura si cocteilul in fata pana dimineata.O zi buna.

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hei ^^. Si eu am patit o chestie de genul. Anul trecut, o verisoara de a mea, a luat bacul cu o nota medie, 7 si ceva iar tatal ei mi-a zis ca l-a luat cu o nota mult mai mare, 9. Cand i-am zis ca eu am cautat-o pe edu, mi-a zis la fel ca site-ul este virusat si ca nu merge bine. Desi stiam ca minte, am fost totusi pana la liceul ei sa vad exact ce nota a luat si era fix aceeasi nota ca pe edu. Deci, clar minte.

| lpavel a răspuns:

E imposibil sa se fi virusat acel site si sa nu fie corecte rezultatele bac-ului! laughing)
Lasa-l in pace in minciuna lui, se mandreste cu fica lui...

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Asa am zis si eu, dar i-am explicat sa nu ascunda pentru ca rezultatele sunt destul de clar afisate.Multumesc de raspuns.Eu stiam ca el nu recunoaste.O sa-l las in minciuna lui.

| ZeePinkStar a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum, prin faptul ca ascunde nu vad cum o ajuta. Nu e un capat de lume, o sa-l dea in august, dar el ar trebui sa fie modelul incurajator pentru fiica si minciuna aici chiar nu-si are rostul ca pana la urma sunt rezultate oficiale, dar oricum sa-ti spuna si la ce facultate si-a bagat dosarul daca e adminsa si toata lumea e lamurita happy