| reyna_7838 a întrebat:

as vrea sa stiu de la cei care au fost in Paris, daca poti lua din aeroport mijloace de tansport in comun ca sa ajungi in centru orasului. o sa merg cateva zile acolo in vacanta, si as vrea sa stiu ca daca nu este transport in comun, sa imi inchiriez o masina, taxi nu vreau.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da,exista.
stai fara grija!

| danielcretu1980 a răspuns:

In toate tarile civilizate poti lua tren, autobuz, tranvai, troleu direct din aeroport.

| Atechan a răspuns:

sunt autobuze, metrouri, tranvai,troleu, tren, si toate astea circula odata la 2 min(mai putin trenul cred)