| Nutsa23 a întrebat:

as vrea si eu cateva reguli de comportament in Republica Moldova... adica ce nu se permite sa faci acolo...

Răspuns Câştigător
| victor73 a răspuns:

Republica moldova e o tara in europa deci e permis tot ce e normal si decent.

4 răspunsuri:
| Anonim9103 a răspuns:

Nu se permite sa vizitezi tara daca ai cetatenie Romana laughing

Pai in afara de glumele despre moldoveni cred ca totul se permite

| Andrei_Lucian_1975 a răspuns:

In primul rind trebui sa fi decent si sa nu iesi in evidenta prea tare! Fa-ti treburile tale si atit! Atentie mare la circulat cu taxi, la militie, si la tot felul de comercianti binevoitori de la coltul strazii, atentie mare si la bunurile si banii pe care-i transporti si la marfurile cu care vrei sa treci la vama! Orice ai vrea sa rezolvi se rezolva foarte usor cu, data acolo unde trebui!

| juannn a răspuns:

Simntete ca acasa...

| mariukka a răspuns:

Furturi jafuri etc ce nu se permite nici in Romania