| Ramona5789 a întrebat:

Bună cât costă o masă la restaurant(unul mai simplu, nu foarte select)? Vorbind la modul general, nu era vorba despre unul anume.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Indiferent de cum e restaurantul... Contează ce și cât mănânci și bei.

3 răspunsuri:
| Manuela567 a răspuns:

Păi să spunem că mancați 3 feluri de mâncare, 2 persoane până în 300 de lei, zic eu. Depinde și ce comandați.

| Adry05 a răspuns:

Doamne da n-ai cum sa estimezi asa ceva, e in functie de ce si cat mancati, ce si cat beti + preturile restaurantului, cati sunteti etc

| Panamax a răspuns:

60-80 de lei de persoana.