| tonyc7 a întrebat:

Daca un tip intra in vorba cu o tipa pe strada intreband-o cum o cheama si daca e maritata, iar tipa nu il cunoaste, se va speria de el? Sau ii va raspunde politicos chiar daca nu il cunoaste? Voi ce credeti? La modul general vorbind...

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe mine sincer m-ar speria puțin să vină cineva așa aiurea la mine să mă întrebe chestiile respective plus că mi s-ar părea cam disperat și cel mai probabil aș încerca să scap de el

| tonyc7 explică (pentru Adry05):

Pai si daca te-ar remarca un barbat pe strada si pe loc s-ar indragosti de tine, ca sa nu isi piarda sansa de a te cunoaste (aceea fiind unica lui sansa de a te cunoaste), cum ai vrea sa fii abordata atunci? Sau cum crezi ca e normal sa se procedeze in acest caz?

| Pnin a răspuns (pentru tonyc7):

Daca se indragosteste pe loc de tine e un bolnav psihic. Fugi de el!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar la grupa mare la grădiniță, copii întreabă.
- Pe tine cum te cheamă?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se sperie, că doar nu-l vede pe bau-bau, dar nu îi va da detalii.

| SG1995 a răspuns:

La modul general, nu fă asta. Normal că se va speria, de aia îți va da rekt finuț și politicos.

| alina2k18 a răspuns:

Da, raspunde politicos si ii da si CNP ul laughing

| Vântulalb a răspuns:

Depinde de caracterul si de educatia fetei. Uneori si de dispozitia de moment. Nu se poate sti dinainte cum va fi. In general, daca nu il cunoaste, fata se va supara, va reactiona in aparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se va face că nu-l vede și își vede de drum.
Depinde de o mulțime de circumstanțe, cum e tipul ăla. Ce impresie îi lasă.

Cert e că, prea puține știu să respingă politicos, sau să răspundă politicos când și dacă sunt abordate, caracterul tipei o sa se vadă când e abordată de un libidinos/pervers.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Referirea mea e in cazul unui tip serios, civilizat si curios la acea fata. Nefiind deloc pervers sau libidinos.

| Vântulalb a răspuns (pentru tonyc7):

"Referirea mea e in cazul unui tip serios, civilizat si curios la acea fata. Nefiind deloc pervers sau libidinos."
Hahaha, buna poanta asta!
Un tip serios, civilizat, nu va face NICIODATA un astfel de gest! Voi habar nu aveti cat de needucati, cat de necivilizati sunteti.

| tonyc7 explică (pentru Vântulalb):

Pai si atunci cum procedeaza un tip serrios si civilizat?
Lamureste-ne tu (presupunand ca tu esti acela).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să îi dea o palmă ca să simtă metalul de la inel direct în mandibulă și o să îl calce cu tocul în Nike-uri.