| BogdanAiud a întrebat:

Buna,
Cat (ZILE, aproximativ) fac 2 soferi cu un tir din ANGLIA pana in ROMANIA?

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Hmm. faci 3 zile ( deoarece mai trebuie sa mananci, sa dori, trebuie sa faceti popasuri ) si app trebuie sa fiti 2 persoane sa faceti cu schimbul cand conduceti

6 răspunsuri:
| ken3002 a răspuns:

O saptamana cel mult

| Raducu1 a răspuns:

Pai,de exemplu, de la Londra pana la Bucuresti, daca merg continuu le ia doar 1 zi si 3 ore.

| Lolly4154 a răspuns:

Eu si cu varumeu am fost si o condus numai el si ne-am oprit cam de 2 ori vreo 2-3 ore dar daca nu ne opream aproximativ 24 de ore( 1 zi)... noua ne-o durat cam o zi jumate cu opriri cu tot... sper ca te-am ajutat :*:*

| abcdef2901 a răspuns:

4 zile

| florin1979 a răspuns:

2 zile, aproximativ 48 de ore, punand la calcul si odihna, masa, vama de la granita cu ungurii! din granita pana la constanta sa zic, tot 2 zile ca basescu a construit "autogropi"

| Brunet_Bogdan_1994 a răspuns:

Colegule aici intervin multi factor! incarcat neincarcat iarna vara noapte zi experienta si mai multe cam o zi si jumate