| Linda_2731 a întrebat:

CE ziceti de tabara poiana pinului e draguta sau nu?

Răspuns Câştigător
| andutzai a răspuns:

YYYYacccccccc a fost super groaznic. tavanul era aiurea era murdar si nici nu prea am avut ce vizita ...in plus erau niste gandaci in baie si nu aveam dusi...nu iti recomand

2 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Super happy taberele la munte sunt foarte frumoase, pentru ca mai inspiri aer curat si vezi peisaje minunate.

Si eu am fost in tabara la munte, dar la Sangeorz Bai...Am vazut multe lucruri, cascada cailor. m-am dat cu telescaunul, am fost la piscina, am facut multe drumetii, jocuri, lucruri foarte frumoase happy

Eu zic sa te duci, daca despre asta era vorba!big grin

| catalinasef a răspuns:

Nu stiu pentru ca eu p 19 iulie ma duc acolo, si chiar sunt interesata de conditii...