| StayChill a întrebat:

Cine a fost in tabara la Poiana Pinului? Cum este? Cum ati fost distribuiti in camere (cate paturi sunt intr-o camera, daca ati fost fete cu fete, baieti cu baieti, amestecati etc.) Ce ati vizitat? Cum este peisajul? Sunt magazine, chioscuri, terase?

1 răspuns:
| Anonimeueu a răspuns:

Am fost acum cativa ani la poiana pinului si este dragut daca aveti camerele la etajul 1. Sunt camere cu 2 si 4 paturi. Se poate vizita o manastire. Sunt cateva chioscuri. Si peisajul e dragut daca incepi sa urci pe deal(e un deal pe acolo).