| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o informatie? M-ar interesa cat costa un bilet (de avion) din Londra (aeroport Luton) spre Newcastle? Si daca sa poate sa-mi dati niste site-uri cu mai multe informatii. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Le poți afla și singur căutând pe internet https://www.cheapflights.co.uk/......tle/Luton/
Îți faci o simulare de preț și vei vedea cât costă exact.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zeci de site uri care iti calculeaza preturi si iti cauta bilete de avion. Sunt destule variabile ca sa iti zicem noi ce pret e. Depinde cand pleci, cu ce companie pleci, ca cumperi biletul samd.