| sori1999 a întrebat:

Buna,cine ma poate ajuta cu un transport ..adica sa-mi aduceti o pisica din Suceava pana in Timisoara sau chiar Jimbolia...va rog mult cine are drum sau poate sa ma ajute.Dau funda si raman datoare.sunt o mare iubitoare de animale si am gasit o pisica care mi-o place foarte mult dar e si foarte departe si as vrea sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Hai frate ca sint o gramada.Care au suflet si iubesc animalele.Eu daca as fi as face comisionu asta.

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

De ce nu merge la statia de autobuze si o da unui sofer care are cursa in directia ta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Melcul):

Ce sofer intreg la minte o sa ia un animal viu 12 ore pe drum?

| sori1999 explică (pentru suntserios):

Unul care nu gandeste ca tine!