| CariocaAlba a întrebat:

Buna!kiss Cine stie un site unde pot gasi last minute-uri catre Turcia, mai exact Antalya-Kemer[hoteluri ***** si ultra all inclusive]? De cele mai multe ori am plecat cu Tez Tour darnu stiu mai exact unde sa cautthinking pentru ca pana acum prietenii ne-au facut rezervarile, dar am decis sa ma descurc singura;-). Anul asta deja am fost in concediu, dar pentru la anul mi-as dori sa gasesc o oferta mai buna, si ieftina.Mercickiss[funda]

1 răspuns:
| andrada_3947 a răspuns:

Paii cauti pe google si daca nu gasesti nimic folositor atunci cauti pe net undeva sa un dictionar (cand cauti la google acolo sus trebuie sa scrie si dictionar/traducator) scrie pe romana ce vrei sa cauti si dupa aia faci pe traducere si scrie pe turciasca ce vrei tu sa cauti si dupa aia copiezi aia pe turciasca si dai la google si cauti nu stiu daca merge dar sper cca merge
Funda♥♥?