| FrumoasaTa a întrebat:

Buna!
As dori un site unde pot gasi totul despre locurile turistice,obiceiuri,sarbatori,traditii ale turcilor!
Ceva unde sa pot citi despre Bairam sau despre Pamukalle sau Bazinul Cleopatra si chiar despre insula Broasca Testoasa din regunea Kemer!
Vreau sa invat, sa stiu cite ceva despre Turcia si locurile turistice!
Multumesc!

1 răspuns:
| EMA13014 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Turcia si http://www.tvl.ro/istanbul/obiective_turistice_istanbul.html :la site-urile acestea doua o sa gasesti tot despre ce ai cert tu.