| PinkPanther a întrebat:

Cu ce ajung din brasov in rasnov?
Am cautat pe internet si nu am gasit nici un tren, presupun ca ar trebui sa exista autocar, daca exista de unde se ia e departe de gara?

3 răspunsuri:
| PinkPanther explică:

Daca nu imi raspunde nimeni pana la ora 4 azi, nu mai raspundeti ca nu mai am nevoie dupa

| RollShot a răspuns:

Buna ti.as putea da un nr. de tel pentru a te informa mersurile trenurilor:021. 8600952 funda plss:*

| PinkPanther explică:

Nu ma ajuta cu nimic nr ala, nu plec din bucuresti spre bv, oricum aflu eu in gara in bv cum ajung pana in rasnov, mutumesc oricum