| ღβأβأ a întrebat:

Dacă instalez Google Maps pe tabletă (android) am nevoie neapărată de internet? Dar dacă merg în altă țară și nu am internet? Eu am nevoie să îmi arate hotelul, pe unde să o luăm să nu ne pierdem pe acolo ^.^. Sau dacă nu merge fără internet, poate îmi recomandați voi o altă aplicație care să mă ajute în acest caz... Un fel de GPS.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

GPS la 1 euro
https://play.google.com/......ps/details
Nu iti trebuie internet la el.

4 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Da iti trebuie neaparat internet sau MB pe telefon.

| ღβأβأ explică (pentru paezi):

straight face eu ziceam de tabletă. Îmi poți recomenda o altă aplicație care nu necesită internet?

| paezi a răspuns (pentru ღβأβأ):

Nu exista, toate aplicatiile gps pe telefon sau tableta necesita internet, chiar si alea platie... eu am cumparat cu vreo 50 de lei de pe GP si tot cerea internet...

| NLS a răspuns:

Mapfactor Navigator
Here WeGo
Maps.Me