| RobY_3853 a întrebat:

Bunabig grinau funda
Doresc impreuna cu prieteni mei in jur de 7, sa mergem la munte la sfarsitu luni ianoarie.Suntem din Timisoara si neam dori sa mergem la straja,parang,sau sureanu,unde este mai frumos?
Ce dorim, dorim sa fim cazati la o altitudine cat mai mare si sa avem un peisaj frumos, sa ne dam cu sanilelaughing.

Multumesc

3 răspunsuri:
| godzila007 a răspuns:

Straja, daca sunteti numai baieti va fi bestial, Cabana Dennis eu zic ca e buna pentru voi! Am zis ca daca sunteti baieti ii perfect deoarece seara la Montana in club vin o gramada de fete...si stiti voi ce urmeaza...

| Teardrop a răspuns:

Ianoarie, loat, testicole, punctoaţie... LOTS OF O.

| Jeezy a răspuns:

Cea mai tare statiune de ski este voineasa dar din pacate nu stiu daca se poate ramane peste noapte acolo...dar e cea mai buna statiune cred ca si din Romania