| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Doresc sa merg cu prietena mea pe 25 septembrie cand face 18 ani la munte,dar nu stim unde e mai frumos si mai aproape. Locuim in Timisoara,ne-am gandit sa mergem la HERCULANE SAU ARISENI LANGA ALBA.
Voi ce ne sugerati, dorim undeva la munte, unde putem sa vizitam sa exploram etc, nu sa stam pe camere sau...

Va Multumesc

6 răspunsuri:
| RobY_3853 explică:

Va multumesc

| Oana92 a răspuns:

Zona Arieseniului e superba, mai ales in perioada de inceput de toamna, nu o sa regretati daca mergeti acolo. Din pacate nu o sa prea aveti ce vizita, doar pestera scarisoara, dar aerul si peisajul merita toti banii. Distractie placuta!

| m97 a răspuns:

Eu locuiesc intr-un oras aproape de Arieseni si crede-ma ca merita sa vizitezi aceste minunate locuri.happy

| RobY_3853 explică (pentru m97):

Daca locuiesti aproape, doresc si o cazare undeva mai frumos si nu prea scump intr-un wekend

| m97 a răspuns (pentru RobY_3853):

Pai nu prea stiu ce sa-ti recomand.Nu prea m-au interesat locurile de cazare.Eu locuiesc in Campeni, nu stiu daca ai auzit de acest oras la vreo ora de Arieseni si de obicei cand merg acolo ma intorc in aceeasi zi acasa.

| Rauluuu a răspuns:

Buna eu am fost an de an timp de 4 ani este o zona incredibil un peisaj superb. Mai ales Toamna sau Iarna. Eu va-s spune la Arieseni