| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 luni si mi-a mai spus de curand dar si acum o luna ca ar vrea sa mergem o zi la munte sa vizitam pe acolo muzee si ce mai e pe acolo. Normal ca i-am spus ca ar fi frumos si chiar ar fi dar totusi, am o mica retinere... I-am mai spus daca nu ar fi mai frumos sa mai mergem cu alti prieteni impreuna si mi-a raspuns ca ar fi frumos si asa dar mai frumos ar fi doar noi doi. Tu ce parere ai?

Răspuns Câştigător
| TeenagexD a răspuns:

Ai 100% incredere in baiatul acela?
Eu cred ca doreste sa profite de tine, mai ales ca... la munte? Sau poate, daca are ganduri serioase doreste doar sa vizitati muzee, etc. Ar fi bine sa mai vina cativa prieteni sa nu se intample altceva. FUNDA? :3

2 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Te sfatuiesc sa nu ai incredere prea mare in el decat daca il cunosti de cativa ani. Cine stie ce are in minte

| andri22 a răspuns:

Da ai mare grija baietii in ziua de astazi sunt foarte smekeri ai grija ce faci iubita :*