| AnaQ a întrebat:

Buna dimineața! Doresc cazare in Sibiu pentru perioada verii 22.07 - 28.07. 2019 pentru 8 copii de la o fundație + 3 adulți însoțitori. Am dori o pensiune cu tot cu restaurant.
Cunoaște cineva?

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Restaurant nu au, dar e o pensiune mica plasata excelent si cu preturi foarte bune. In vreo 20 de minute de mers pe jos ajungeti la gara si tot sunt restaurante prin zona. Pensiunea Mioval - http://www.pensiuneamioval.ro/preturi-cazare-ieftina-cluj/

| NLS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De când și a schimbat Clujul numele in Sibiu?

| NLS a răspuns:

Https://www.turistinfo.ro/sibiu/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-sibiu.html

Recomand pensiunea dumbrava, dar e 140 ron

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NLS):

FML, inca nu ma trezisem la ora aia... sad

| NLS a răspuns (pentru NLS):

Pui la Filtreaza rezultate:
pensiuni

La facilitati: restaurant, si mai jos, tot la facilitati: baie in camera
Se reduce drastic numarul, apoi te uiti doar la cele din oras, ( NU din Cisnadie, etc...)

| AnaQ explică (pentru NLS):

Dacă habar n ai la ce scriu, de ce răspunzi? Hai vezi-ti de treabă. Care îți este problema? Pun ce întrebări vreau.

| AnaQ explică (pentru NLS):

Mulțumesc! Adevărul e că habar nu aveam!

| NLS a răspuns (pentru AnaQ):

Esti sigura ca mie ai vrut sa-mi scrii asta?