| Toni2123 a întrebat:

Buna, doresc sa merg la Slanic Moldova in concediu, este prima data si nu stiu ce autobuz trebuie sa iau din Suceava. Va rog, daca stiti, sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| flixbuster a răspuns:

Mergi aici:

https://www.autogari.ro/curse?pid=535&did=15843&zi=2020-07-15&pas=1-0-0-0-0

Varianta cea mai scurta e prin Bacau asa ca faci click pe "Bacau, BC".

Se va deschide o lista cu multe optiuni - te duci in jos si te uiti pe "durata" - sa o gasesti pe cea cu "4h 55 min" si faci click pe ea.

Totusi, pare ceva ciudat ca la 16:30 ajungi in Bacau la Statie Magazin Cora si tot la 16:30 trebuie sa pleci din Bacau de la Autogara Transport Bistrita SA.

Asa ca va trebui sa iei toate optiunile la mana sa le studiezi, sa vezi care pare fezabila (sa aiba o durata rezonabila si sa ai suficient timp pentru a schimba - ideal schimbarea sa fie in acelasi loc ca presupun ca vei avea bagaje si nu vrei sa te plimbi cu ele prin oras).

La sfarsit iti recomand sa suni la firma/firmele traseului pe care il alegi si sa confirmi zilele/rutele/orele.

La sfarsit vezi cum faci sa iei biletele.

1 răspuns:
| Toni2123 explică (pentru flixbuster):

Multumesc mult! O zi buna!