| deyudeyu a întrebat:

Bună dragilor! Aș avea nevoie de o părere din partea voastră. Ce traseu e mai frumos? Iași - Târgu Mureș sau Iași - Bistrița?

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Iasi - Bistrita.
Si Iasi - Tg Mures este frumos dar nimic nu se compara cu drumul intre Falticeni si Bistrita (prin Pasul Tihuta)

6 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Sincer, as crede ca Targu Mures. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Iasi-Bistrita. Ramane la latitudinea ta. Informeaza-ta cu privire asupra zonelor turistice, si apoi trage concluzia.

| LoveTenis a răspuns:

Iasi-targu mures si drum bun! :*

| ElenaRomann a răspuns:

Iasi - Bistrita

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iasi -Tg Mures ca poti trece si prin Bistrita

| deyudeyu explică:

Multumesc mult de tot pentru raspunsuri si pentru timpul acordat!