| Mariusdaniel765 a întrebat:

unde este cel mai bine sa se faca operatia pe inima la Bucuresti, Iasi sau Targu Mures?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de medic. La Targu-Mures sunt mai renumiti dar si cei din Bucuresti. Poti sa mai cauti pe net. Florin Busuioc a fost operat de un medic rezident din Bucuresti, la spitalul din Craiova si tot a scapat.

| Bondarel99 a răspuns:

In Bucuresti sunt doctori foarte buni, dar ii gasesti greu.

| gabicoo a răspuns:

Locul I la egalitate Târgu Mureș și București. La Tg. Mureș sunt mai umani. La București sunt foarte buni dar și cei mai șpăgari!
La Iași exclus!

| Mariusdaniel765 explică (pentru gabicoo):

Mersi pentru raspuns am sa ma duc la targu mures am auzit ca sunt doctori buni

| andiceasu95 a răspuns:

Iti spun cu toata inima, du-te la CLUJ, acolo m-am operat si eu la fel pentru aceeasi problema acum foarte multi ani

| Ale5184 a răspuns:

Conteaza la ce doctor mergi, nu neaparat orasul. Documenteaza-te legat de aparatura pe care o folosesc, ce doctor este mai bun in domeniu si abia apoi decizi