| Condratt a întrebat:

Buna dragilor! Imi puteti da cateva ponturi pentru o pensiune cu preturi acceptabile in zona Sucevei sau a Iasului? As dori daca stiti, ca baia sa fie dotata cu cada! Cat mai repede posibil! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Suceava nu e chiar aproape de Iași. Unde vrei de fapt să mergi și cu ce treabă?
www.amfostacolo.ro

| cazareinmoldova a răspuns:

Http://www.cazareinmoldova.ro/cazaremoldova.php?nr=200 Eu personal nu am fost acolo dar am prieteni care au vizitat hotelul si au fost multumiti, si da are cada.