| GabiCh93 a întrebat:

Buna!
puteti sa imi dati cateva siteuri de unde pot cumpara haine, adidasi... la preturi cat de cat acceptabile?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quelle.ro
Pa, pa.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Miss Sintetic a răspuns:

Site. uri exista dar nu e comvenabil. Sunt produse mai ieftine intr-adevar, dar nu. ti poti da seama de calitatea marfii... si plus ca platesti taxa de expediere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kurtmann.ro/

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| deiu a răspuns:

Miniprix.ro
eu n-am cumparat niciodata, dar un prieten a incercat si acum isi cumpara regulattongue