| Eduard1221 a întrebat:

As dori si eu sa stiu cateva locuri de distractie in zona Sucevei pentru adolescenti!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In zona Sucevei nu prea e nimic de vazut. Eventual sa inhalati gaze de esapament, si sa aruncati pietre in rau.
Daca puteti sa va deplasati, mergeti in Botosani. Sunt cateva case memoriale, muzee, Aqua Parc Cornisa, mall Uvertura, parc cu hidro-biciclete, etc.
Fata de Suceava, e o gura de aer. Au si trotinete Bolt, cateva strazi au piste.