| Oana_2127 a întrebat:

Buna
Duminica plec la costinesti si din cate am vorbit cu cineva pentru costinesti sunt doua statii( cu trenu): costinesti sat si costinesti turist. Persoana respectiva a zis sa nu cobor la prima statie a costinestiului ci la a doua. Acum sunt nedumerita ca eu cand am fost anul trecut cu trenul nu tin minte pentru costinesti sa fi fost doua statii. Daca stiti ceva despre acest lucru spuneti-mi si mie pentru a nu cobora in alta statiunelaughing). Funda*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are dreptate deci sa NU cobori la costinesti sat ci la cealalta. stiu sigur eu merg in fiecare vara in costinesti o cunosc ca in palma. happy am un prieten care a coborat odata in costinesti sat si a cam mers ceva pe jos pana in statiunelaughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba la gara sa te informeze caserita care vinde biletele.

| unknownn a răspuns:

Intrebi si tu lumea din tren.

| brandiburu a răspuns:

Da, sunt 2 opriri in Costinesti. happy