| yanna_5323 a întrebat:

e cineva din TPU care a fost in grecia sau stie limba? k eu acolo stau si as dori sa stiu parerea lor ...cum e sa traiesti in alta tara?

Răspuns Câştigător
| alexandra14 a răspuns:

Eu satu de 6 ani in grecia...aici fac scoala...si stiu limba foarte bine.este frumoasa tara. dar cu timpul o sati lipseasca romania...crede-mahappy

3 răspunsuri:
| alexandra14 a răspuns:

Tiam trimis si eu mesaj... dar nu stiu daca s-a trimis... daca vrei spune-mi daca s-a trimis.

| cyufulyky a răspuns:

Eu am fost in grecia vara trecuta am stat 3 luni toata vacanta

eu una sincer m-am pliktiyawn

| rozalia25 a răspuns:

Grecia e spuerba. Exista o carte dupa care poti invata foarte bine greaca, e si pe net, cred. Oameni mai ok ca grecii nu am gasit prin alte tari. Iar manastirile sunt minunate pe acolo. Sper sa iti placa.