| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Cine stie o dieta de slabire buna (stau la tara cred ca pot dispune de multe parerea mea)? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| superman a răspuns:

Http://atletismpecalededisparitie.webs.com/ intra aici fa-ti cont si vb

| pantera2011 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu am zis sa tin dieta sa slabesc dar depinde de corpul tau deci eu degeaba mananc ceva usor sau ceva nu slabesc si atunci am decis sa imi fac eu dieta mea personala si anume:dimineata(11-12) jumate de felie de paine dar prajit bine si jumate de pahar de iaurt sau ma rog un iaurt; pranz(ora16-16:30) o felie de salam maxim 2 si un sfert de paine prajita atat; si seara pe la 18h mananci un fruct ceva am tinut vreo 2 saptamani dar si s-a vazut fara:sare, zahar, margarine, dulciuri, gemuri, compoturi, etc.Bine intre timp mai mancat o felie de telemea da nu mare cam de 50 de grame mai mancam rosii castraveti si cu salata verde imi faceam salata de vara si branza pe salata dar fara sare si ulei sper ca am fost de folos desi ii strict e de folos