| ashley26pink a întrebat:

Este cineva care sta in Bulgaria? Cine ma poate ajuta cu starea vremii pe perioada 2-9 iulie in Bulgaria, in statiunea Constantin si Elena? Eu nu stiu limba bulgara, deci nu pot apela la site-urile scrise in lima bulgara. Multumesc Anticipat! :X

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

16-17 grade C am găsit pe Google, însă nu îţi pot confirma cât de corecte sunt...

| Mikiadi a răspuns:

Buna! Gasesti aici orice oras din Bulgaria te intereseaza: http://www.vremea.me/vremea-meteo-regiuni-Bulgaria--Europe