| Xlove64 a întrebat:

Bunaaa
A fost cineva dinte voi in Bulgaria in statiunea Sfantul Constantin si Elena?
http://www.litoralulromanesc.ro/bulgaria/constantin-si-e lena/ [prima poza]
Daca da cum vi s`au parut conditiile. mancarea, hotelul. oamenii :D?
Funda

1 răspuns:
| CalinBerindean a răspuns:

Constantin si Elena este cea mai veche statiune din Bulgaria si s-a dezvoltat inca de la inceputul anilor 1900 datorita izvoarelor minerale si termale prezente pe teritoriul ei. Numele statiunii vine de la manastirea cu acelasi nume construita in zona...Constantin si Elena
Este foarte frumos poti face baie etc mancarea este foarte buna este foasrte ordine hotelul este ingrijit curat oameni sunt foarte prietenoso